29 kwi

Metaloplastyka Łódź

Od projektu do montażu, reklama podświetlana to skuteczny chwyt marketingowy zarówno w dzień jak i w nocy. W dzień reklama podświetlana ma charakter informacyjny, natomiast w nocy reklama podświetlana przyciąga wzrok i stymuluje bodźce wzrokowe potencjalnych klientów.

Tabliczki informacyjne umieszczane są na drzwiach lub przed wejściem do siedziby firmy. Prestiż wykonania tabliczki informacyjnej, świadczy o jakości firmy przed którą jest ona powieszona. Tabliczki informacyjne często używane są jako wyróżnienia dla firm współpracujących

Metaloplastyka to zakres pracy polegających na obróbce metalu. W metaloplastyce możemy wykonać grawer, wytłoczyć kształt itp. W celach reklamowych na życzenie klienta wykonuje się gadżety z logo lub w kształcie wskazanym przez zleceniodawcę. Usługi metaloplastyki są bardzo popularne w reklamie.

Elementy odlewane to również element marketingu. Ładnie odlewany element taki jak statuetka, może posłużyć jako nagroda za szczególne osiągnięcia naszego klienta. Elementy odlewane mogą być również zaopatrzona w logo.

Kowalstwo artystyczne to element reklamowy jeżeli na emblemacie umieścimy logo lub slogan. Ładny gadżet wykonany przez kowalstwo artystyczne to dobry chwyt marketingowy dla klientów. Kowalstwo artystyczne pozwala na tworzenie różnorodnych gadżetów.

Wizytówka osobista wręczana klientowi to nie tylko spis danych o firmie. Wizytówka osobista powinna zachęcać do współpracy, oraz być zaprojektowana tak by wszystkie informacje na niej były łatwe do znalezienia. Wizytówka osobista to niejako wizytówka naszej firmy.

Tabliczka znamionowa to nieodzowny element każdego urządzenia technicznego. Wykonanie tabliczki znamionowej nie musi się jednak kojarzyć tylko i wyłącznie z parametrami technicznymi. Jest to również skuteczna reklama, jeżeli na tabliczce znamionowej umieścimy swoje logo