29 kwi

Blaty corian

Jednorodny, nie posiadający widocznych łączeń Corian może być stosowany do tworzenia wielkich obiektów architektonicznych.
Corian bardzo dobrze łączy się również z innymi materiałami, takimi jak glazura i terakota, stal nierdzewna, drewno, granit i szkło. Nadaje się zarówno na aplikacje pionowe, jak i powierzchnie poziome. Pozwala tworzyć meble oraz obiekty oświetleniowe. Lista możliwych zastosowań ciągle się wydłuża i ewoluuje.

Firma De Korek od wielu lat zajmuje się realizacją projektów z materiału solid surface jakim jest Corian (DuPont). Poprzez nasze doświadczenie i wieloletnią współpracę z producentami mebli biurowych i kuchennych, a także projektantami, architektami i developerami, możemy poszczycić się wieloma dużymi i małymi realizacjami na terenie kraju oraz za jego granicami.

Wynaleziony i produkowany przez firmę DuPont materiał Corian to solidne powierzchnie, oferujące nadzwyczajne możliwości aranżacji i służące swoim użytkownikom przez długie lata. Corian stosowany jest zarówno w sektorze prywatnym, jak i komercyjnym oraz publicznym, m.in. w hotelach, centrach handlowych, portach, na statkach czy w służbie zdrowia.

Równoważąc piękno i wytrzymałość materiał Corian znakomicie nadaje się do innowacyjnych i wymyślnych kreacji architektonicznych oraz aplikacji mających służyć przez wiele lat.
Cokolwiek sobie wyobrazisz, prawdopodobnie możesz to stworzyć przy pomocy materiału Corian. Corian może być cięty i wycinany, rzeźbiony i obrabiany jak drewno, szlifowany, formowany termicznie i łączony z innymi materiałami…możliwości projektowania i kreowania są praktycznie nieograniczone.