11 maj

Leasing dla nowych firm transportowych

Leasing staje się w Polsce coraz popularniejszy. Jego specyficzną odmianą jest tak zwany leasing zwrotny, który zawierany jest na podstawie umowy cywilnoprawnej. Założeniem leasingu zwrotnego, z angielskiego sale and lease back, jest właściwie jednoczesne wykonanie dwóch operacji: właściciel środka inwestycyjnego (nieruchomość, maszyna, flota samochodowa) sprzedaje go wpierw firmie leasingowej, by Leasing dla Nowych Firm następnie ten środek inwestycyjny od niej wyleasingować. Istotą jest tu więc sprzedaż prawa własności danego dobra oraz nabycie prawa do jego użytkowania (w ramach leasingu operacyjnego, lub finansowego) w czasie i po cenie określonej w umowie leasingu.

Leasing dla Nowych Firm Transportowych Leasing wychodzi naprzeciw firmom rozpoczynającym Leasing dla Nowych Firm działalność i proponuje AUTOLEASING, czyli finansowanie samochodu bez konieczności udokumentowania dochodów oraz obrotów firmy.

Kupując samochód sam określasz jego specyfikację techniczną oraz wyposażenie. Korzystając z wybierasz sposób finansowania, walutę, czas trwania umowy, warunki spłaty.
Wszystkie formalności związane z rozpatrzeniem wniosku i Leasing ciągnika siodłowego dla nowych Firm udzieleniem dowolnej formy finansowania załatwiamy w miejscu dogodnym dla klienta.
Nasi pracownicy służą niezbędnymi informacjami oraz radą w trakcie wyboru finansowania.

Leasing maszyn budowlanych z zagranicy, Warszawa, Leasing dla Nowych Firm mazowieckie, łódzkie, lubelskie, podlaskie.
W ramach powyższych przedmiotów oferujemy finansowanie na następujących warunkach: opłata wstępna uzależniona od sytuacji finansowej Korzystającego okres finansowania od 36 – 72 miesięcy waluta PLN, EUR leasing operacyjny i finansowy

Leasing z zagranicy, Warszawa, mazowieckie, łódzkie, podlaskie, lubelskie.
W ramach powyższych Leasing ciągnika siodłowego dla nowych Firm przedmiotów oferujemy finansowanie na następujących warunkach: danina waluta PLN, EUR leasing operacyjny i finansowy samochody, maszyny nowe i używane