25 maj

Deuter

Niezależnie jednak od tego, w jakiego typu maratonie startujesz, bardzo ważny jest dobry sprzęt. Sprawny rower to oczywistość, ale bardzo istotny jest też plecak, jaki ze sobą zabierzesz. Z myślą o rowerowych maratończykach swoje produkty oferuje firma Deuter.

Maratony rowerowe to taka forma spędzania wolnego czasu, która zyskała ostatnio w Polsce bardzo popularna. Naturalnie nie każdy może startować w tych najbardziej ekstremalnych, które są przeznaczone dla zawodowców, ale wiele zawodów organizowanych jest z myślą o osobach, które rekreacyjnie traktują jazdę na rowerze, chcą aktywnie spędzić czas i sprawdzić swoje umiejętności.

Przy tym wszystkim Coraz więcej firm, które do tej pory oferowały przede wszystkim sprzęt i akcesoria dla wędrowców wchodzi tez na rynek sprzętów przeznaczonych dla osób uprawiających różnego typu sporty, przede wszystkim tak zwane sporty outdoor, czyli uprawiane w terenie. Dla firm takich jak deuter jest to świetna metoda na utrzymanie pozycji w czasie kryzysu.

Plecaki deuter dla rowerzystów są bardzo trwał i mają idealnie wyprofilowany i bardzo ergonomiczny kształt. Plecaki Deuter przeznaczone dla rowerzystów charakteryzują się tez wysokim stopniem kompresji, to znaczy, że w zależności od potrzeb można zmniejszać ich objętość, by zwiększyć opływowość kształtów.

Od kiedy na rynek pracy wkroczyło tak zwane przez socjologów pokolenie y, doszło na tym rynku do poważnej rewolucji. Pokolenie Y nie lubi sztywnych reguł, odrzuca konwenanse i zbędne zasady, które niczemu nie służą. Widać to choćby po stroju, jaki m lodził udzie wybierają do pracy – jest bardziej swobodny niż to, co nosiły poprzednie generacje.

Dlatego też plecaki coraz częściej zastępują poważne teczki i aktówki oraz skórzane torebki. Poza tym młodzi ludzie często dojeżdżają do pracy na rowerach, wiec plecaki, na przykład firmy Deuter idealnie trafiają w ich potrzeby.