31 maj

Co można sprezentować kontrahentowi?

Każdego obdarowywanego cieszą zawsze rozmaite gadżety i inne upominki. Jeśli oferujemy coś takiego naszemu klientowi, musimy pamiętać, że prezent nie może być zbyt bezpośredni czy intymny. Dobrym wyjściem w stosunku do klienta są praktyczne upominki, np. kubki wszelkiego rodzaju i koloru. Świetnie także spisują się w charakterze prezentu długopisy, dla klientów masowych tańsze, jednorazowe, natomiast dla kontrahentów lub VIP-ów luksusowe, markowe pióra.

Ciekawym rodzajem produktów które mogą służyć jako upominki rozdawane klientom, są kosmetyki SPA. Co oczywiste, skierowane są głównie do kobiet i w tej kategorii odbiorców robią istną furorę. Innym interesującym produktem skierowanym także na kobiety jest rozmaita ceramika reklamowa. Kubeczki czy imbryki z logo firmy przy codziennej kawie lub herbacie zawsze będzie budować branding.

Kiedy tylko nadejdzie grudzień, najlepszym prezentem dla naszych pracowników będą albo bardzo oryginalne karty świąteczne, albo zamówione specjalnie dla nich kalendarze na nowy rok. Pracownicy często biorą urlopy na czas świąt lub sylwestra, a dzięki tym upominkom będą kojarzyli firmę wraz z miłymi, świątecznymi nastrojami – w ten sposób zbudujemy w ich świadomości lepsze zdanie o ich własnej pracy.

Wybierając, jakie długopisy marketingowe chcielibyśmy zamówić dla naszych klientów, warto zastanowić się nad ofertą firmy Schneider. Przedsiębiorstwo te jest słynne z wieloletniego doświadczenia w zakresie tworzenia artykułów reklamowych, z naciskiem właśnie na różnego rodzaje artykuł piśmiennicze. Przy korzystaniu z ich artykułów możemy mieć pewność solidnego wykonania reklamy i komfort psychiczny, że długopis nie połamie się naszemu klientowi po dwóch użyciach.

Jeśli pragniemy z naszą firmą wystawić stoisko na branżowych targach i rozdawać upominki dla potencjalnych klientów, i kontrahentów, koniecznie nad naszym stanowiskiem muszą znajdować się stworzone na zamówienie napisy 3d z nazwą naszej firmy, i głównych produktów. Do tego wsparcie jakie stanowią wykonane na zamówienie w kolorystyce firmy długopisy i możemy śmiało działać!