10 cze

Baza firm w Firmowy24.info

Wpisy o firmach powinny być najpierw dobrze zredagowane, dobrze napisane pod względem unikalności jak też pod względem ortografii. Wpisy nie powinny być dublem z innego katalogu stron Mając dobre zaplecze pozycjonerskie nie musimy szuka dobrych, moderowanych katalogów. Natomiast nie mając takiego zaplecza pozycjonerskiego jesteśmy skazani na dodawanie wpisów – linków wskazujących naszą stronę www lub serwis do katalogów firmowych. Przed dodaniem wpisu do bazy stron sprawdź co mówi regulamin by nie popełnić błędu przy dodaniu informacji o stronie firmowej.

Katalogów tematycznych i branżowych w Internecie jest co raz więcej w branży SEO. Czym sugerować się dodając wpis o swojej stronie do takiej bazy firm? Przede wszystkim czy katalog jest moderowany, czy nie jest to śmietnik do którego można dodać wpis bez jakiegokolwiek sprawdzenia. Dużo też zależy od ceny za dodanie wpisu do katalogu. Nie zawsze wysoka cena jest równoznaczna z wysoką pozycją w wyszukiwarkach.

Należy pamiętać o tym że informację o firmie lub stronie www są sprawdzane przez moderatora o ile baza firm jest moderowana. Dodanie strony do dobrze zorganizowanego katalogu przyniesie dobry rezultat.Nie oczekujmy że po dodaniu wpisu do bazy firm od razu nasza strona www wskoczy na najwyższe pozycje. Ten proces pozycjonowania wymaga cierpliwości. Czas na wypromowanie strony jest dość długi a zajęcie żmudne i czasochłonne.

Mając na uwadze co raz większą liczbę stron w sieci Internetowej należy zastanowić się jak wypromować swój serwis, jakie są do tego narzędzia i metody. Linkując na oślep, wszędzie tam gdzie popadnie – efekt może być zupełnie odmienny od zamierzonego. Strona firmowa może nagle spadać w rankingu, w drastycznych przypadkach firma np. Google potrafi założyć na domenę „ban” czyli witryna nie wyświetla się w wynikach wyszukiwania – to najgorszy scenariusz ale należy o nim pamiętać.

W jaki sposób wypromować swoją firmę w internecie? jest wiele sposobów, jedne bardziej czasochłonne inne mniej. jednym ze sposobów jest pozyskanie linków z innych stron i domen. Zależy Ci na tym by Twoja firma osiągnęła sukces w Internecie? To pokaż wszystkim informacje o niej. Treści artykułów dodanych do bazy stron powinna być nie tuzinkowa, a wyszukiwarki i ich roboty powinny punktować taką stronę.