10 wrz

Biokominki Warszawa

Każdy biokominek przechodzi rygorystyczne procedury kontroli jakości, czego efektem jest umieszczany na produkcie znak CE. Nasze biokominki to najwyższa jakość systemów biokominkowych dla każdego. Ceny naszych produktów są proporcjonalne – dostosowane dla każdego przeciętnego klienta – sprawdź nas

Tworzymy biokominki na indywidualne zamówienie zgodnie z dostarczonymi wytycznymi przez klienta. Nasze biokominki charakteryzuje najwyższa jakość oraz dbałośc o najdrobnieszcze detale. Konstrukcje wykonujemy ze stali szlachetnych.

BioDesign – producent biokominków. W sprzedaży posiadamy dwie serie biokominków. Biokominki wysokiej jakości produkowane z najwyższej jakości stali szlachetnych, oraz biokominki z serii NISKA CENA. Każdy z naszych biokominków to niepowtarzalne dzieło sztuki, które produkowane jest z pasją oraz zamiłowaniem do ognia.

Biokominki firmy BioDesign cieszą każdego klienta, gdyż produkujemy je z pasją oraz zamiłowaniem do ognia, od wielu lat zajmujemy się ujarzmianiem ognia, czego efektem jest seria naszych produktów – kominków do bloków. Niezwykłe kształty biokominków BioDesign są wynikiem zamiłowania do nowoczesnych systemów biokominkowych. Dzięki nam każdy, kto marzy o kominkach, zaś mieszka w bloku i nie posiada możliwości ich posiadania – może zastosować alternatywne rozwiązanie – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – BIOKOMINKI BIODESIGN. W naszej ofercie każdy miłośnik kominków znajdzie coś dla siebie.

Biokominki z serii NISKA CENA skierowana jest do każdego klienta, można je dowolnie zabudowywać ściankami GK upiększając mieszkanie w bloku. Biokominki z tej serii kuszą niespotykanymi kształtami, wykonanymi z ogromną precyzją. Każdy detal wykonywany jest na profesjonalnych maszynach sterowanych numerycznie. Każdy nawet najdrobniejszy element wykonywany jest na profesjonalnym sprzęcie. Każda powierzchnia naszych produktów pokryta jest wysokiej jakości farbami i lakierami wypalanymi w wysokiej temperaturze.