26 mar

Wakacje w Zakopanem

Wydaje Ci się, że nocleg musi być tylko w centrum Zakopanego? Wyprowadzimy Cię z błędu!
Dużo mówi się o smogu, zanieczyszczeniach, to właśnie centrum Zakopanego! Rejony położone nieco wyżej – Chłabówka, to czyste powietrze! Parking przy obiekcie! Tak ale tylko dla 3 samochodów, a pokoi w pensjonacie jest 10 lub 20! W centrum nie ma miejsca na parkingi! Cisza i spokój! Tak, w listopadzie kiedy nie ma turystów i knajpy dookoła są zamknięte! Oferty sprawdzonych domków w Zakopanem

Wydaje Ci się, że im większy pensjonat tym lepiej, bo jest więcej atrakcji, może dzieci znajdą kolegów do wspólnych zabaw. Niestety nic bardziej mylnego! Wielkie pensjonaty niejednokrotnie wynajmują pokoje gościom indywidualny, wycieczkom szkolnym, koloniom, grupą młodzieży w jednym czasie! Ty przyjechałeś odpocząć, wyspać się, a za ścianą masz cało nocną imprezę, albo 5 dzieci, które są same i kłócą się o każdą pierdołę! Polecamy wam noclegi w Zakopanem, w których ilość pokoi nie przekracza 10, gospodarze powiedzą Ci, że grup nie przyjmują! Tutaj też znajdziesz atrakcje dla dzieci takie jak plac zabaw, czy ogród, Ty wypoczniesz w altanie przy grillu, na parkingu będzie miejsce, a wieczorem w spokoju będziesz mógł się położyć i zasnąć!

Blisko Kuźnic, Morksiego Oka, Kościeliska! Tak, ale tylko tego jednego miejsca, od Morskiego Oka do Doliny Chochołowskiej jest blisko 35km i nie ma miejsca w Zakopanem, z którego wszędzie będzie blisko!
Naszym zdaniem najlepsza lokalizacja, to górna część miasta, jest ona jeszcze mało zabudowana, jest przestrzeń dookoła, panuje tu cisza i spokój, do szlaków rejonu Kuźnic jest bardzo blisko, a co najważniejsze jest tu czyste powietrze i nie utkniesz w kilometrowych korkach.

Jeżeli szukasz noclegów na ferie w Zakopanem, to dokładnie sprawdź, gdzie znajduje się obiekt, który wybrałeś. Kwaterodawcy są nieuczciwi i podszywają się pod Zakopanem pisząc, że ich świetny pensjonat znajduje się w Zakopane-Poronin, Zakopane-Kościelisko lub Zakopane-Murzasichle. Niestety te miejsca posiadają tylko Zakopane w nazwie, realia są takie, że to od 7 do 12 kilometrów od centrum Zakopanego, a dojazd zajmuje nieraz ponad 30 minut w korkach na zakopiance. Jeżeli szukasz tańszego noclegu w spokojnej okolicy, to proponujemy rejon Jaszczurówki, Chłabówki, Cyrhli – to centrum jest około 3-5 km, dojazd jest bez korków. W tym rejonie znajdują się również wejścia na szlaki górskie, zimą wyciąg pod Nosalem.