13 lip

Produkty Calivita – Klub,Sklep

Calivita stała się synonimem produktów najwyższej jakości. Firma od ponad 20 lat produkuje naturalne suplementy diety oraz inne produkty dla zdrowia i poprawy jakości życia. Przeczytaj, które produkty wybrane z takich suplementów jak Alive, Paraprotex, Organic Noni, Triple-Potency Lecithin czy Aquarion najlepiej trafiają w twoje potrzeby zdrowotne. Wszystkie produkty Calivita można kupować korzystając ze promocji jakie gwarantuje klub Calivta.

Pewnie wiesz jak ważne jest aby codziennie pić czystą wodę. Woda dostarcza nam istotnych elementów mineralnych a co więcej nawadnia i oczyszcza organizm. Toteż niezwykle ważne jest aby woda najwyższej jakości oraz posiadała właściwy poziom jonizacji oraz pH. Takim zadaniom sprostają jedynie urządzenia najlepszej jakości takie jak Aquarion. Kupując np. Aquarion na raty od razu zaczynasz oszczędzać na wodzie butelkowanej.

Noni to tajemnicza roślina. Jej owoce mają nad wyraz sporo korzystnych dla nas związków takich jak aminokwasy, minerały, witaminy a również inne takie jak najlepiej poznana prokseronina. To naturalnie ona wpływa na odnowę organizmu tak ważną w różnych chorobach. Najlepiej byłoby spożywać świeże owoce noni na co dzień bądź pić sok z owoców noni ale tylko niespasteryzowany tego rodzaju jak np. Organic Noni.

Niektórzy lekarze oraz przede wszystkim specjaliści z zakresu naturalnej medycyny niesłychanie często zalecają swoim pacjentom kurację oczyszczające organizm. W stosunku do potrzeb możemy wybierać suplementy oczyszczających z toksyn takich jak np. yucca czy też oczyszczających z pasożytów jak na przykład zestaw na pasożyty Calivita, w skład którego wchodzi Paraprotex, Ac Zymes a również Nopalin.

Alive to pionierski produkt, na który składają się dwa równocześnie uzupełniające się produkty Alive I i Alive II. Alive I to organiczny mix soków owocowych między innymi z grawioli, aloesu oraz mangostanu, drugi to wygodne saszetki zawierające dobową porcję witamin, minerałów oraz kwasów omega 3. Produkt Alive II stanowi kompleksowy aktywator to znaczy uzupełnia działanie soku Alive I. Pakiet Alive można kupić w ofercie specjalnej.