19 lip

Farbujesz włosy, ateliersensation.pl

Jedną z metod koloryzacji jest trwała zmiana barwy włosów. Wybierając preparat do użytku domowego możemy pokryć cieniem lub rozjaśnić kosmyki w stosunkowo nieskomplikowany sposób, niemniej osiągnięty rezultat bardzo często jest daleki od zamierzonego. Natomiast korzystając z usług salonu fryzjerskiego możemy nadać naszym włosom perfekcyjny odcień, przy jednoczesnej pielęgnacji.atelier, salon fryzjerski, nowy sącz, fryzjer

Fryzjer, zanim przystąpi do tworzenia swego kolejnego dzieła, zdiagnozuje kondycję kosmyków, zapyta o dotychczas stosowane kosmetyki oraz oczywiście doradzi najlepszy kolor. Ponadto po koloryzacji zastosuje preparat zamykający łuski włosa, dzięki czemu będą błyszczące i lśniące zdrowiem. Co więcej, sprezentuje naszym kosmykom wzmocnienie po koloryzacji w postaci maski lub odżywki. Warto też wiedzieć, że profesjonalne produkty, takie jak farby do włosów L’Oreal Professionnel, stosowane w salonach fryzjerskich zdecydowanie dłużej trzymają się na włosach.

Kolejną metodą jest koloryzacja bez amoniaku ton w ton, za pomocą której można wzmocnić i zaznaczyć naturalny odcień kosmyków. Jednak gotowe preparaty do samodzielnej aplikacji często nie spełniają oczekiwań klientek, głównie ze względu na krótkotrwały efekt i szybkie zmywanie się koloru. W związku z tym również decydując się na koloryzację ton w ton warto skorzystać z pomocy stylisty w salonie fryzjerskim.

Farbowanie włosów jest jednym ze sposób na odświeżenie lub zmianę własnego wizerunku. Pamiętajmy jednak, że nieprawidłowo wykonany zabieg może przynieść całkiem odwrotny rezultat, a kosmyki będziemy chętniej ukrywać niż eksponować. W związku z tym co pewien czas warto pokusić się o skorzystanie z usług Salonu Fryzjerskiego, po wizycie w którym efekt zmiany koloru może przejść nasze najśmielsze oczekiwania, a nasze włosy za profesjonalną pielęgnację odwdzięczą się pięknym i zdrowym wyglądem.

Wyczarowanie pasemek w domowym zaciszu bez wątpienia jest ogromnym wyzwaniem. Nie ulega zatem wątpliwości, że z tym zadaniem najlepiej poradzi sobie stylista. Odwiedzając jeden z salonów wyróżnionych certyfikatem Loreal, fryzjer posłuży radą przy wyborze jednego lub kilku odcieni refleksów, może wykonać pasemka cienkie, grube, regularne bądź nie, a mieszankę przygotuje z uwzględnieniem kondycji naszych kosmyków. A, co najistotniejsze, nie trzeba martwić się o ufarbowane włosy.