20 lip

Serwery

Serwer WWW to usługa umożliwiająca Państwu umieszczenie własnej strony internetowej dostępnej dla każdego kto ma dostęp do Internetu.
Tylko w firmie Vinao Serwer masz gwarancję, że Twoja strona będzie widoczna 365 dni w roku 7 dni w tygodniu. Dzięki odpowiednim warunkom Twoja witryna będzie działać błyskawicznie. Konta pocztowe Rejestracja w 5 minut Obsługa techniczna 24/7 Konfiguracja domeny gratis Jak już Państwo z pewnością zauważyli nasze pakiety są bardzo tanie i mają wszystko co potrzebne do prowadzenia strony www, sklepu internetowego czy też zaawansowanego systemu on-line. Serwery Vinao to idealne rozwiązania dla wszystkich tych z Państwa którzy posiadają stronę internetową – wizytówkę swojej firmy. Nieograniczony transfer pozwala na szybkie ładowanie plików – dzięki temu potencjalni klienci nie muszą długo czekać aby zapoznać się z ofertą.

VINAOjest nowoczesną agencją interaktywną działającą w Praszce Oleśnie Kluczborku Wieluniu Częstochowie Opolu, która działa na polu marketingu internetowego oraz nowych technik internetowych. Za fundament działania uważamy skuteczne metodologie pracy, a także trwałe, lecz stale ulepszane procedury. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować szereg rozwiązań, które spełnią Państwa oczekiwania. Wysoka jakość obsługi, ciągłe innowacje oraz satysfakcja Klientów to nasze najważniejsze wartości.
Możemy poszczycić się ponad tysiącem wykonanych projektów – 99,9% to zadowoleni klienci.
Ilość klientówserwery hosting

Naszą główną działalnością jest tworzenie stron www, jak również projektowanie sklepów internetowych oraz przygotowywanie aplikacji wielozadaniowych, opartych o relacyjne bazy danych. Realizujemy także zlecenia na fotografie użytkowe, wykorzystywane przykładowo na stronach www. Zajmujemy się ponadto tworzeniem oprogramowania internetowego oraz opartego o konsolę lokalną, zarówno pod indywidualne potrzeby, jak i z przeznaczeniem dla przedsiębiorstw.

Domena to niepowtarzalna nazwa, pod którą widoczne są serwisy internetowe w Sieci. Stwarzamy Ci możliwość rejestracji oraz utrzymywania Twojej indywidualnej nazwy na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach! Nasza firma rejestruje wszystkie domeny w Krajowym Rejestrze Domen w Polsce