29 lip

Makijaż ślubny

Zadowolenie Klientów oraz jakość oferowanych usług, to najważniejszy priorytet mojej działalności. Staram się zawsze stworzyć miłą i przyjazną atmosferę w dbałości o komfort w trakcie wykonywania projektu czy usługi. Należę do osób kreatywnych, chętnie podzielę się swoimi pomysłami, zrealizuje nawet najbardziej niekonwencjonalne tematy.

- makijaż ślubny, wieczorowy, do sesji zdjęciowych i na każdą okazję
– wykłady/ szkolenia
– personal shopping
– stylizacja
– analiza kolorystyczna
– kreowanie wizerunku
– współpraca przy eventach
– projektowanie sukien wieczorowych, ślubnych oraz pomoc przy współpracy z krawcową
– kreowanie wizerunku panny młodej
wizażystka gdańsk

Wizażystka, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, zajmuje się profesjonalną zmianą wizerunku klienta, w oparciu o efekt jaki dana osoba chce uzyskać, miejsce lub sytuację, do której ma on być przystosowany, etc. Choć w pierwszej kolejności z pracą wizażystki kojarzy nam się przeważnie wykonywanie makijażu, w rzeczywistości do obowiązków osoby zatrudnionej w tym charakterze należy także niekiedy ingerencja w ubrania i detale klienta. Wizażystka, stylistka, wykładowca z pasji. W ciągu 20 lat pracy wyszkoliła setki wizażystek. Współpracowała z irlandzką szkołą Olivia Keenan School of Aesthetics, firmą organizującą eventy „Trisha Mcdonald Pumper U”. Najbardziej związana ze Szkołą Wizażu i Stylizacji „Beauty Art” Beaty Małachowskiej i właśnie tam uwielbia dzielić swoją pasję oraz doświadczenie z uczennicami.
Kreowała makijaże do niezliczonych sesji zdjęciowych, magazynów, reklam, spektakli operowych, na pokazach mody i różnego rodzaju eventach.

Prowadzi wykłady z dziedziny makijażu, stylizacji, analizy kolorystycznej i wielu innych, związanych ze światem mody. Chętnie współpracuje z organizacjami charytatywnymi.
Prywatnie pracuje na kosmetykach Make Up Studio, Kryolan, Grimmas, Chanel, Dior.
Jej ideą jest podkreślanie kobiecego piękna, które każda z nas w sobie nosi, a także dzielenie się wiedzą jak to osiągnąć.
makijaż ślubny gdańsk