29 lip

Wypożyczanie maszyn piorących Lubin

Naszym klientom oferujemy możliwość wynajmu urządzeń na jeden lub kilka dni. Dzięki czemu nasi klienci sami decydują ile chcą zapłacić za możliwość korzystania z urządzeń profesjonalnych firmy Kärcher. Szeroka oferta produktowa oraz najniższe w mieście ceny w połączeniu z profesjonalną obsługą to bez wątpienia główne atuty naszej wypożyczalni.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających odbiorców.Pranie profesjonalnym odkurzaczem KARCHER PUZZI 100 SUPER zapewnia skuteczne czyszczenie zabrudzeń oraz neutralizację nieprzyjemnych zapachów. Oferowane przez nas urządzenia wyposażone są w małe końcówki piorące dzięki czemu łatwo można dotrzeć do trudno dostępnych miejsc.

Nasza firma używa środków czyszczących tylko i wyłącznie firm Chemspec i Prochem. Dla nas jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klienta są najważniejsze.
wypożyczalnia odkurzaczy piorących legnica

Oferujemy możliwość wynajmu urządzeń profesjonalnych dla osób prywatnych i firm, które nie planują zakupu urządzeń profesjonalnych, natomiast okresowo chcą z nich korzystać.Proponujemy dla osób chcących popracować samemu, wynajem sprzętu z dowozem do klienta oraz zakup środków. Wystarczy zmówić sprzęt pod wskazany adres odbyć krótkie szkolenie na miejscu i zabrać się do pracy.
Są osoby wśród nas które wyznają myśl „jeśli ma być coś zrobione dobrze – zrób to sam”.
karcher wypożyczalnia legnica

Oferowany przez nas proszek o głębokiej sile czyszczenia jest szczególnie odpowiedni do materiałów tekstylnych oraz tapicerki meblowej i samochodowej. Z łatwością usuwa resztki jedzenia, tłuste plamy oraz inne zabrudzenia bez wysiłku.Zaleta tego proszku jest fakt, iż nie zawiera on wybielaczy ani rozjaśniaczy optycznych. Uwaga!!! Do każdego wypożyczonego sprzętu dorzucamy ok. 100g proszku gratis, co wystarcza na ok. 17m2 czyszczonej powierzchni przy minimalnym zabrudzeniu.
karcher wypożyczalnia lubin