31 paź

montaż anten satelitarnych

Ze względu na specyficzny rodzaj sygnału oraz różnorodne ukształtowanie terenu w okolicach Krakowa każde ustawienie anteny satelitarnej dobierane jest indywidualnie po rozmowie telefonicznej. Aby wykluczyć ewentualne zakłócenia innych sieci oraz przy okazji zaoszczędzić pieniądze klienta.

Wszystkie nasze prace wykonywane są na sprawdzonych materiałach, dzięki czemu ich bezawaryjność oraz prosta obsługa została doceniona przez wielu klientów. Pomimo tego po każdej wykonanej usłudze wystawiamy pisemną gwarancje.Do wykonania instalacji telewizji Kraków wykorzystujemy Anteny o średnicy od 80 – 120 cm wykonanych ze stali ocynkowanej lub aluminium. Sposób montażu dopasowujemy w zależności do możliwości nośnych budynku. Antena ustawiana jest na sygnał określonej satelity, wybrany przez klient HOT BIRD, ASTRA, EUTELSAT, THOR, SIRIUS itd. Ponad 40 różnych satelit.

Firma od 2006r. zajmuje się kompleksowymi instalacjami teletechnicznymi na terenie Krakowa i okolic. Wykonujemy od prostych prac serwisowych montaż anten satelitarnych, anten naziemnych cyfrowych, kamer monitoringu po zaawansowane systemy hotelowe, zbiorcze instalacje dla bloków oraz kamienic. Nasi instalatorzy posiadają wszystkie niezbędne cyfrowe urządzenia pomiarowe, dzięki czemu każda usterka zostanie usunięta w 100 % bez konieczności ponownych wizyt. Dla nas twój czas wolny jest najważniejszy

Dzięki zastosowaniu konwertera monoblock możliwy jest odbiór z jednej montaż Anteny satelitarnej dla dwóch satelit (HOT-BIRD + ASTRA) W przypadku stabilnych ścian czy komina, uchwyt mocowany jest za pomocą kołków rozporowych nawet o dł 25cm w przypadku elewacji docieplanej styropianem. W obecnych instalacjach satelitarnych, w jakości HD głównym problemem pozostaje utrata sygnału przez długość kabla antenowego, dlatego jakość materiałów ma ogromne znaczenie. Po wykonaniu instalator obowiązkowo dokonuje prac tzw. „kosmetycznych” (mocowanie kabla do ścian, elewacji za pomocą uchwytów montażowych, usunięcia w miarę możliwości pozostałości po montażu) Każdy klient zostaje przeszkolony w kwestii obsługi dekodera i telewizora.