30 lis

VitalMan i inne produkty Calivita

Calivita w EU – Austria, Niemcy. Calivita stała się synonimem produktów najwyższej jakości. Przeczytaj, które produkty wybrane z takich produktów jak Paraprotex, Noni, Triple-Potency Lecithin czy Aquarion najlepiej trafiają w twoje potrzeby zdrowotne. Wszystkie produkty z oferty Calivita Deutschland w tym również produkty z oferty zagranicznej takie jak Infant Formula TrimeX WMS czy Ocean 21 można kupować we wszystkich krajach europejskich w tym też w Austrii i Niemczech.

Mega B-Complex to nietypowy suplement, który zawiera duże dawki witamin z grupy B, skomponowane w doskonałych proporcjach. Substancje te są bez ustanku przyswajane przez organizm, zapewniając tym samym prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Calivita Mega B-Complex jest zalecany przede wszystkim w celu zmniejszenia siwienia czy wypadania włosów a również nawilżenia wysuszonej skóry a również prawidłowego tworzenia krwi.

Noni to tajemnicza roślina. Jej owoce zawierają nad wyraz dużo wartościowych dla nas związków takich jak witaminy, minerały, aminokwasy oraz inne takie jak najlepiej opisana prokseronina. To naturalnie ona wpływa na regenerację organizmu tak ważną w poważnych chorobach. Najlepiej byłoby jeść świeże owoce noni każdego dnia alternatywnie pić sok z owoców noni koniecznie niepasteryzowany taki jak np. Calivita Organic Noni.

Pewnie wiesz jak istotne jest aby codziennie pić czystą wodę. Woda dostarcza nam niezbędnych pierwiastków mineralnych oraz nawadnia i oczyszcza organizm. Wobec tego nad wyraz ważne jest aby była on najwyższej jakości a także miała dobrany poziom jonizacji i pH. Takim zadaniom sprostają jedynie urządzenia najlepszej jakości takie jak Calivita Aquarion. Dodatkowo mając w domu Aquarion oszczędzamy na wodzie butelkowanej.

OxyMax to bardzo nowoczesny suplement, który zawiera skoncentrowany tlen w płynie, który po podaniu jest transportowany przez krew i inne płyny ustrojowe. OxyMax dociera nawet do zatorów. Produkt Oxymax stanowi pomoc w leczeniu tak najcięższych chorób jak choroby nowotworowe, a zwłaszcza płuc oraz krtani.Zwiększa zaopatrzenie mózgu w tlen, polepsza koncentrację.