30 gru

Gniazda blatowe

Evoline Flip Top to inaczej gniazda multimedialne wysuwane z blatu, które posiadają ponadczasowy design ze stali szlachetnej. Międzynarodowe gniazda Evoline wyposażone są w moduły zasilające, moduły sieciowe i multimedialne.

Evoline caddy – mobilne gniazdo multimedialne idealne do biura lub sal konferencyjnych. Design EVOline podąża za funkcjonalnością. Aluminiowa obudowa wyposażona w kółka. Wieko ze stali szlachetnej lub z tworzywa sztucznego.

EVOline Cable Managment – listwa do kabli multimedialnych. Solidny profil aluminiowy do przykręcenia lub przyklejenia do każdego rodzaju podłóg. EVOline Cable Managment zapewnia uporządkowane okablowanie oraz osobne kanały na kable prądowe i sieciowe.

EVOline Bridge – listwy multimedialne – Ochrona kabli w biurze i salach konferencyjnych to zadanie dla EVOline Bridge. Dzięki elementom EVOline Bridge można zaplanowac okablowanie całego biura.

EVOline Rail – Nie w każdym biurze gniazda i kable mogą byc na biurku. EVOline Rail umożliwia zamocowanie portów i gniazd multimedialnych pod blatem.

EVOline SubDesk są to gniazda chowane w blaty. Optymalny profil EVOline SubDesk dzięki zaokrąglonej formie, posiada Duży otwór wypustowy, kilkuelementowa konstrukcja z zamocowanym wieczkiem. Gniazda blatowe EVOline.

Evoline port to łatwy w montażu wysuwany z blatu chowany profil aluminiowy wyposażony w gniazda zasilające, multimedialne i sieciowe.Gniazda multimedialne EVOline są opatentowany na arenie międzynarodowej.

EVOline Square80 – biurkowe gniazdo multimedialne. EVOline Square80 to nie tylko zakrywane gniazdo. EVOline Square80 to także możliwośc ładowania przez port usb, ale również przyłącze sieciowe. W zamykaniu kryje się bezprzewodowa ładowarka telefonu

EVOline Quicklock – elegancki moduł do instalacji gniazd biurkowych. Zamontowanie EVOline Quicklock jest dziecinnie proste i nie wymaga żadnych narzędzi.

EVOline Express to listwy, przyłącza multimedialne, które pomagają podłączyć, chronić, porządkować miejsce pracy. Zabezpieczają przeciw: pożarowi, uderzeniu pioruna, przepięciu, zwarciu, utracie danych komputerowych, wysokiemu zużyciu prądu.