15 lut

Praca dla Kreatywnych

Można prowadzić tzw,,zwykłe luksusowe życie,,, to od nas zależy jak przejdziemy przez życieMLM,biznes,oriflame,praca,zarabianie

„Nie wejdziesz po drabinie z rękami w kieszeni” mlm,oriflame,praca,We wszystkim Ci pomożemy, z nami zaczniesz pełną parą.

Oczywiście mamy XXI wiek i wszystko zależy od nas samych, naszych celi i poświęcenia czasowego i nie tylko, ale także od zaparcia. Plusem jest fakt, że nie ma nad Tobą szefa, tzn. nie ma osoby, która wisiałaby nad Twoją głową i Tobie rozkazywała. Zapewne dla większej liczby osób jest to minus, gdyż wolą mieć bat nad sobą aby poprawnie wykonać swoją pracę. W większości firm zaliczających się do branży MLM jest to biznes dziedziczny tzn. gdy zginiemy to cała nasza dotychczasowa paca, struktura, która zbudowaliśmy przejdzie na nasze dzieci.

Oriflame stwarza Ci sposoby na zarabianie pieniędzy. Zarabiać można sprzedając kosmetyki, bądź budując swoją dobrze zorganizowaną sieć sprzedawców. Zarabiamy aż 6 poziomów w dół. Tak więc prowizje mamy zarówno z osób „zasponsorowanych” przez nas samych jak i przez te osoby które one same zapisały.

W strukturze MLM nie jest ważny wiek czy też wykształcenie. Najistotniejsza jest kreatywność i samodyscyplina i swiadomość własnych możliwości. Czy masz marzenia by zarabiać co 3 tyg? Czy chciałeś/łaś mieć wpływ na to jak wysoką kwotę zarabiasz? Czy chcesz decydować o tym kiedy awansujesz? Nie? To przemyśl to teraz? Co teraz czujesz? To właśnie: [link=https://www.facebook.com/mlm.multi.level.marketing1]MLM, czyli ścieżka rozwoju dla ambitnych jednostek. Przyznaje nie jest to łatwa droga ale szczerze mówiąc bardzo opłacalna. Dzięki firmie Oriflame zarabiasz co te 3 tygodni, cieszysz się awansem, pieniędzmi i satysfakcją z tego co robisz dla siebie. Bo przecież najistotniejsze jest czerpanie radości z pasji

Istnieje wiele zalet firmy np. można uczestniczyć w wielu szkoleniach zarówno kosmetycznych jak i biznesowych nie tylko w Polsce ale i na całym świecie, genialne konferencje zagraniczne, będąc dyrektorem generalnym można uczestniczyć aż w 3 rocznie.