16 lut

Hurtowania oświetlenia Kraków

Słońce daje nam życiodajneświatło od początku istnienia życia na naszej planecie. W dzisiejszych czasach mamy technologię umożliwiającą pełną kontrolę nad światłem│ oświetleniem Firma IMPULS istnieje od wielu lat na rynku Polskim. Lampy Kraków Impuls powstał w 1998 roku w Krakowie i od tego czasu tworzy w klientach nowy trend dzięki któremu oświetlając różne powierzchnie mogą stworzyć piękny klimat. W swojej bogatej ofercie Firma Impuls-sc posiada wspaniałe i efektowne Lampy Chors Lampy Kraków

Światło jako IMPULS estetyczny jest jedynym w swoim rodzaju źródłem które ma tak niemało zastosowań. Dzięki światłu oświetleniu[/link] możemy nadawać różny odmienny charakter wielu miejsc. To właśnie światło może stworzyć romantyczną atmosferę. Często zdarza się że to właśnie światło pobudza nas do działania, to ono sprawia że robimy pewne rzeczy.

To światło tworzy nasz rzeczywistość. To wspaniałe zjawisko w nauce nazywa się promieniowaniem optycznym. Wzrok każdego człowieka widzi fale o długości od 400 do 700 niektórzy są w stanie dostrzec nawet fale od 380 do 780. Jednakże jednak pojęcie światła jest szersze choćby przez nas nie dostrzegalne promieniowanie ultrafioletowe lub podczerwone. Jednym słowem ŚWIATŁO to jedno z cudownych praw fizyki.

Nasi pracownicy posiadają dużą wiedzę z zakresu techniki oświetleniowej i dysponują fachową poradą przy doborze odpowiedniego oświetlenia jak i optymalizacji kosztów z nim zawiązanych. Naszym klientom dajemy produkty sprawdzone pod względem norm Unii Europejskiej a co za tym idzie także zgodnych z normami Polskimi.

Celem naszej firmy IMPULS jest zaspokojenie klienta pod względem ergonomii, energooszczędności, dopasowania do pomieszczeń i powierzchni oświetlanej, a także funkcjonalności. Niejednokrotnie nasi specjaliści pomagali w dopasowaniu oświetlenia do charakteru wnętrza a także pomoc w wystroju miejsc o szczególnym znaczeniu. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania czy pomysły naszych klientów.