29 wrz

Na temat e-abonamentów, zasady

Obecnie program Biuro GT to system przeznaczony dla księgowych i kadrowych zatrudnionych w biurze rachunkowym oraz dla doradców podatkowych. Jest on uzupełnieniem programów księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT (Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, mikroGratyfikant GT) oraz narzędziem integrującym operacje wykonywane w tych programach.

Współcześnie program Rachmistrz nexo to system obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Bogata funkcjonalność i prosta, intuicyjna obsługa to atuty, które sprawiają, że ewidencja księgowa z Rachmistrzem nexo przebiega szybko i sprawnie. Obecnie program Rachmistrz NEXO to najnowszy produkt w swojej klasie.

Współcześnie jednym z najpopularniejszych programów do wystawiania faktur Subiekt NEXO. Jest to elastyczna program do wystawiana faktur oparty na najnowszej technologi IT. Program ten posiada szereg funkcji ułatwiających prowadzenie firmy, są to między innymi zarządzanie wieloma magazynami, oddziałami, wystawianie dokumentów takich jak FV, FV Proforma, WZ, PZ. Współcześnie program Insert to najlepsza oferta dla firm!!!

Obecnie Dzięki wieloletniej obecności na rynku doskonale znamy potrzeby małych firm. Wiemy, jakich funkcji od programów do zarządzania oczekują osoby, które w małym przedsiębiorstwie zajmują się sprzedażą, dokumentacją księgową czy kwestiami kadro-płacowymi. Wybierając systemy Insertu, otrzymują Państwo sprawdzone i niezawodne produkty. Program jest skalowalny, może „rosnąć” wraz z Państwa firmą. Można go rozszerzać licencyjnie praktycznie bez ograniczeń.

Teraz Większość średniej wielkości przedsiębiorstw (zatrudniających do 250 osób) z powodzeniem rozwija się, opierając się na swojej tradycyjnej sile – szybkości działania i dużym skoncentrowaniu na kliencie. Aby jednak skuteczniej konkurować z większymi rywalami na bardzo konkurencyjnym rynku, średnie firmy wymagają nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań. InsERT oferuje średnim firmom elastyczne systemy, które można w łatwy sposób dopasować do specyficznych potrzeb firmy.

26 wrz

Stylowy salon

Najpopularniejsze kolekcje utrzymane są w jasnych odcieniach drewna. Modne są nasze rodzime gatunki, jak dąb, jesion czy sosna. Gwarantują one, że wnętrze będzie jasne i ciepłe. Doskonale też komponują się z różnymi kolorami i pasują do każdego stylu wnętrza. Warto wybierać kolekcje wyposażone w wewnętrzne oświetlenie, bowiem podkreśla ono piękną barwę drewna i wydobywa jego naturalny urok. Duże przeszklenia sprawią zaś, że meble będą prezentowały się lekko i nowocześnie. styloteka.pl

Ciemne meble w salonie czy pokoju dziennym to nie tylko regały czy szafki, ale również kanapa, fotele czy puf. Obite czarną, skórzaną czy w kolorze intensywnego brązu tapicerką, meble wypoczynkowe idealnie komponują się z ciemną podłogą czy pozostałymi meblami. Z kolei w jasnym wnętrzu ciemna kanapa może przełamywać monochromatyczną aranżację wnętrza i będzie idealnym uzupełnieniem, tworzącym spójny i ciekawy wystrój. Jeśli chodzi o ciemne meble, nie bez znaczenia jest także fakt, iż są one bardziej odporne na zabrudzenia.

Skórzana sofa w naturalny sposób wprowadzi do salonu elegancję i klasę. Dostępne zarówno w wersji nowoczesnej, jak i klasycznej, zachwycają pięknymi kształtami i perfekcyjnym wykonaniem. Jeśli chcemy, aby nasz salon prezentował się luksusowo, koniecznie powinniśmy zdecydować się na sofę tapicerowaną skórą.

Ciemne meble, zwłaszcza regały czy meblościanki są dość ciężkie w formie, dlatego istotne jest, aby nie przytłoczyć nimi wnętrza. W małym salonie lepiej jest stosować pojedyncze elementy. Ciekawie prezentuje się aranżacja jeśli nie są one z tego samego kompletu. Meble powinny być ustawione w taki sposób, aby pomieszczenie było przestronne, funkcjonalne i komfortowe. Ważnym meblem w aranżacji salonu jest szafka pod telewizor. Ciemny regał RTV to świetny wybór, ponieważ idealnie komponuje się z czarną obudową odbiornika czy dekodera programów.

Drewniane meble to zawsze dobry wybór. Nadają wnętrzu ciepła i przytulności. Możemy nimi też wizualnie „scalić” aranżację z innymi elementami wnętrza, np. drzwiami czy wykończeniem ściany. Inną zaletą kolekcji fornirowanych jest bogactwo faktur, wzorów i kolorów, które sprawia, że można je dopasować do stylistyki różnych pomieszczeń. Meble fornirowane są także trwałe, solidne i prezentują się niezwykle dostojnie. styloteka.pl

22 wrz

O typach folii

Worki na śmieci produkowane są w licznych rozmiarach i kształtach, a ostatnio nawet z bardzo ciekawym dodatkiem. Mianowicie jest nim specjalna folia wpuszczona w obwód worka, pozwalająca na zaciśnięcie go tak, aby śmieci się nie wysypywały, a równocześnie, by miał swoiste uszy za które możemy go nieść, tak jak na przykład mają reklamówki HDPE. Dzięki czemu worki są bardziej praktyczne, wygodniejsze i jednocześnie trwalsze.

Folia spożywcza musi być dobrze zabezpieczona przez wpływem działania środków spożywczych. Nie może także sama na nie oddziaływać – w końcu folia jest tworzywem sztucznym i jeżeli jej składniki przenikałyby do pożywienia, mogłoby to być bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia. Na szczęście dla folii spożywczych postawione są bardzo wysokie wymagania, które te folie muszą spełnić, więc na szczęście nie ma się czego obawiać.

Odpowiednio spreparowane folie mogą posłużyć także do zadań zdecydowanie cięższych, aniżeli produkcja woreczków bądź worków na śmieci – wszakże z folii są produkowane wytrzymałe oraz mocne plandeki budowlane, jak również rozmaite folie ochronne i malarskie – kto chociaż raz miał remont w domu wie, jak bardzo owe folie potrafią być wytrzymałe. Dzięki temu mamy gwarancję, że nic się nie pobrudzi oraz że wszystko jest dobrze zabezpieczone.

Współcześnie jednym z najpopularniejszych produktów do pakowania jest folia stretch. Jest to elastyczna (od angielskiego słowa stretch, a więc rozciągać) folia w postaci taśmy, którą stosujemy na przykład do owijania towaru na palecie. Dzięki jej rozciągliwości, trzyma ona towar tak mocno, że nie jest potrzebna klasyczna taśma klejąca, chociaż jej użycie z pewnością nie zaszkodzi.

Taśma brązowa jest najpopularniejszym typem taśmy klejącej w Polsce. Praktycznie wszyscy są przyzwyczajeni do standardowej, brązowej taśmy, która towarzyszy nam praktycznie w każdej sferze napraw – niektórzy są nawet tak nieodpowiedzialni, iż potrafią mocować na nią części w samochodzie! Naturalnie jest to skrajnie niebezpieczne, lecz podobno prowizorka wytrzymuje właśnie najwięcej.

22 wrz

O Insercie, Subiekt i Rachmistrz

Teraz program Gratyfikant GT to nowoczesnym systemem kadrowo-płacowym, następcą programu Gratyfikant 3. Program polecamy osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym.
Szczególnie polecamy program dla biur rachunkowych.

Teraz Większość średniej wielkości przedsiębiorstw (zatrudniających do 250 osób) z powodzeniem rozwija się, opierając się na swojej tradycyjnej sile – szybkości działania i dużym skoncentrowaniu na kliencie. Aby jednak skuteczniej konkurować z większymi rywalami na bardzo konkurencyjnym rynku, średnie firmy wymagają nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań. InsERT oferuje średnim firmom elastyczne systemy, które można w łatwy sposób dopasować do specyficznych potrzeb przedsiębiorstwa.

Współcześnie program Rachmistrz nexo to system obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Bogata funkcjonalność i prosta, intuicyjna obsługa to atuty, które sprawiają, że ewidencja księgowa z Rachmistrzem nexo przebiega szybko i sprawnie. Obecnie program Rachmistrz NEXO to najnowszy produkt w swojej klasie.

Współcześnie Dzięki wieloletniej obecności na rynku doskonale znamy potrzeby małych firm. Wiemy, jakich funkcji od programów do zarządzania oczekują osoby, które w małym przedsiębiorstwie zajmują się sprzedażą, dokumentacją księgową czy kwestiami kadro-płacowymi. Wybierając systemy Insertu, otrzymują Państwo sprawdzone i niezawodne produkty. Program jest skalowalny, może „rosnąć” wraz z Państwa firmą. Można go rozszerzać licencyjnie praktycznie bez ograniczeń.

Współcześnie program Biuro GT to system przeznaczony dla księgowych i kadrowych zatrudnionych w biurze rachunkowym oraz dla doradców podatkowych. Jest on uzupełnieniem programów księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT (Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, mikroGratyfikant GT) oraz narzędziem integrującym operacje wykonywane w tych programach.

15 wrz

Tapicerowane łóże

Trendy w świecie mebli zmieniają się powoli, a ich panowanie trwa nawet dość długo. Wynika to w dużej mierze z faktu, że niewielu z nas może pozwalać sobie na coroczne wymienianie mebli w swoim domu. Kiedy nadchodzi moda na designerskie obicia i aranżację, a producenci meblowi utrzymują trend, można spokojnie założyć, że trwać będzie on przez wiele kolejnych lat. Historia wyrobu mebli zna już dużo takich przypadków.

Jednym z takich nowych trendów w branży meblarskiej są klasyczne łóżka tapicerowane, których popularność bardzo szybko wzrasta. Oferta łóżek tego typu zwiększa się z każdą godziną, a do walki o pozyskanie nowego nabywcy staje coraz to więcej producentów. Nic w tym dziwnego, ponieważ praktycznie każdy produkt najlepiej oferuje się, gdy jest jeszcze w fazie nowości. Nietrudno też o zarejestrowanie praw patentowych do nowych produktów, aby chronić się przed plagiatem.

Meblom tym nie sposób zarzucić braku nowoczesności i szyku. Łóżko tapicerowane wygląda znacznie piękniej a niżeli tradycyjne łoże z drewnianą płytą z przodu i tyłu. Łóżka te różnią się przede wszystkim między sobą obiciami, którymi je obito oraz wzornictwem, jednak posiadają jedną wspólną cechę – nietuzinkowy wygląd. A przede wszystkim gwarantują komfort użytkowania.

Nieczęsto, kiedy zmiana designu mebla wychodzi aż tak na dobre. W ofercie pojawiają się nowoczesne wybicia z wysokogatunkowej skóry naturalnej lub ekologicznej, z klasycznych tkanin oraz przystępnych cenowo materiałów o wysokiej wytrzymałości. Można dokupić także tapicerowane zagłówki, które jeszcze bardziej zwiększają atrakcyjność wybranego łóżka tapicerowanego. Taki zestaw zaspokoi nawet najbardziej wybrednego użytkownika.

Po zapoznaniu się z ofertami na łóżka tapicerowane można stanowczo stwierdzić, że oferowanie ich, jako stylowe meble do sypialni jest w pełni uzasadnione. Od dawna, żaden inny mebel nie był tak modernizowany i nie skorzystał na atrakcyjności jak opisywane wyżej łóżka. Fakt, że tapicerowane meble do sypialni dopiero zaczynają swoją przygodę wraz z użytkownikami, cieszy pokroć.

10 wrz

Biokominki Warszawa

Każdy biokominek przechodzi rygorystyczne procedury kontroli jakości, czego efektem jest umieszczany na produkcie znak CE. Nasze biokominki to najwyższa jakość systemów biokominkowych dla każdego. Ceny naszych produktów są proporcjonalne – dostosowane dla każdego przeciętnego klienta – sprawdź nas

Tworzymy biokominki na indywidualne zamówienie zgodnie z dostarczonymi wytycznymi przez klienta. Nasze biokominki charakteryzuje najwyższa jakość oraz dbałośc o najdrobnieszcze detale. Konstrukcje wykonujemy ze stali szlachetnych.

BioDesign – producent biokominków. W sprzedaży posiadamy dwie serie biokominków. Biokominki wysokiej jakości produkowane z najwyższej jakości stali szlachetnych, oraz biokominki z serii NISKA CENA. Każdy z naszych biokominków to niepowtarzalne dzieło sztuki, które produkowane jest z pasją oraz zamiłowaniem do ognia.

Biokominki firmy BioDesign cieszą każdego klienta, gdyż produkujemy je z pasją oraz zamiłowaniem do ognia, od wielu lat zajmujemy się ujarzmianiem ognia, czego efektem jest seria naszych produktów – kominków do bloków. Niezwykłe kształty biokominków BioDesign są wynikiem zamiłowania do nowoczesnych systemów biokominkowych. Dzięki nam każdy, kto marzy o kominkach, zaś mieszka w bloku i nie posiada możliwości ich posiadania – może zastosować alternatywne rozwiązanie – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – BIOKOMINKI BIODESIGN. W naszej ofercie każdy miłośnik kominków znajdzie coś dla siebie.

Biokominki z serii NISKA CENA skierowana jest do każdego klienta, można je dowolnie zabudowywać ściankami GK upiększając mieszkanie w bloku. Biokominki z tej serii kuszą niespotykanymi kształtami, wykonanymi z ogromną precyzją. Każdy detal wykonywany jest na profesjonalnych maszynach sterowanych numerycznie. Każdy nawet najdrobniejszy element wykonywany jest na profesjonalnym sprzęcie. Każda powierzchnia naszych produktów pokryta jest wysokiej jakości farbami i lakierami wypalanymi w wysokiej temperaturze.

09 wrz

DURO – zakład metalowy

Od lat pracujemy z artystami i projektantami. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje i projekty. Jednocześnie posiadamy WŁASNE WYROBY zaprojektowane i wykonane w naszej firmie – takie jak:
grille
– figurki metalowe
– itp

Rozwój i rozbudowa parku maszynowego wymagała od nas zaangażowania dużego kapitału, co stanowiło dla firmy ogromne wyzwanie i było trudną do pokonania barierą. Attualnie dysponujemy najnowocześniejszym zapleczem produkcyjnym – posiadamy maszyny CNC do:
– cięcia laserowego i plazmowego;
– maszyny do obróbki aluminium;
– giętarki do drutu CNC;
– Profesjonalną malarnie proszkową CNC;
– spawarki tigowe.

W naszym zapleczu technicznym posiadamy również giętarkę do prętów włoskiej firmy OMAS CEB 110 ze sterowaniem CNC z zakresu gięcia prętów od fi 2,5 do fi 10. Posiadamy też wyrzynarkę laserową firmy MAZAK Space Gear-48 z możliwością cięcia blach do 16 mm oraz oraz możliwością wycinania w 3D.

Nasza spawalnia to dobrze zorganizowany wydział o dużych i zróżnicowanych możliwościach. Spawamy zarówno drobne elementy jak również duże konstrukcje, głównie metodą MIG/MAG oraz elektrodą otuloną, możemy również spawać metoda TIG. Zaopatrzeni jesteśmy w sieć gazów ochronnych doprowadzanych z centralnego zbiornika. Wydział obróbki plastycznej to prasy mechaniczne o nacisku od 5 do 60 ton oraz prasy hydrauliczne o nacisku od 15 do 100 ton. Posiadamy gilotynę hydrauliczną, prasę krawędziową ze sterowaniem ZC, walcarką do blach, wyrzynarkę plazmową do cięcia blach ze stali węglowych za pomocą palnika plazmowego i gazowego w dwóch zakresach grubości blachy: 1-5 mm 6-20 mm

Zakład Metalowy „DURO” powstał na przełomie lat 80′ i 90′ jako firma rodzinna.
Od początku swojej działalności specjalizowaliśmy się produkcją w branży metalowej. Wykonywaliśmy usługi z zakresu ślusarstwa konstrukcyjnego. Na początku lat 90-tych nawiązaliśmy współpracę z kilkoma firmami z Europy Zachodniej. Współpraca ta zaowocowała podpisaniem korzystnych dla firmy kontraktów, co uczyniło nas jednocześnie firmą KONTRAKTOWĄ.